13923.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Kosztolányi Dezső: Idegen költők anthológiája. Kosztolányi Dezső összes munkái. Bp., 1937, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.