13820.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Laurids Bruun: Van Zanten Kalandjai, Pantheon R.T. Kiadása, 1926, papírkötés, 174 oldal. Állapot: A kötése meglazult, a borítója sérült, a gerince kopott.