13849.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Lázár István: A Nilus rózsája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner. IV+248 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben