Madarász Erzsébet-Gőczyné Havaiár Margit-Hollné Bernovits Mária(szerk.): Magyar orvosnők tanácsai nők számára. A Magyar Asszonyok 6. Könyve. Bp., 1934, Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon kötés. Állapot: A gerince enyhén kopott.