14064.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Móricz Zsigmond művei. 8 kötet együtt. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, változó állapotban.