14067.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 200 HUF
Omar Khajjám: Rubáíját. Ford.: Szabó Lőrinc, illusztrálta Szász Endre. Bp., 1979, Magyar Helikon. Vászonkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, jó állapotban.