13858.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Pintér Jenő Magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I. kötet, A magyar irodalom a XX. századig. Bp., 1928, Franklin-Társulat. 389 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincén sérüléssel. Nem kollacionált.