13901.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Szini Gyula(szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1911), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, jó állapotban.