13991.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Tóth Kálmán összes költeményei. Bev. Endrődi Sándor. 1-2. köt. Bp., 1902, Lampel. Kissé kopott, díszes, szecessziós vászonkötésben, a címlapok sérültek, egyébként jó állapotban.