Tóth Sándor: Szöcske kisasszony. Bp., é.n., Lampel R. 190 p. Kiadói ko... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/267/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Bucher-Sonstige-Raritaten~40/Toth-Sandor-Szocske-kisasszony-Bp-en-Lampel-R-190-p-Kiadoi-kopottas-egeszvaszon-kot~II1223995
1223995
14032
267
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Tóth Sándor: Szöcske kisasszony. Bp., é.n., Lampel R. 190 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
: sass_melinda