13974.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
8 000 HUF
Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Első kötet. Budán, 1834. M. Kir. Egyetem betűivel. 250 p. Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben.