13780.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 200 HUF
Ujabb Magyar Költők Lyrai Anthologia 1890-1910, Összeválogatta: Elek Artur, Nyugat Kiadása, Budapest, 175 oldal, Kemény papírkötés. Állapota: közepes, a borítója kopott, sérült, ázott, az elülső szennylapon ajándékozási sorokkal