13798.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Verne Gyula: A rejtelmes sziget. Átdolg. Szász Károly. Képekkel. Hatodik kiadás. Bp., 1924, Franklin Társ. 408 p. Kiadói, festett, piros félvászon-kötésben. Táblavászon szélei erősen kopottak.