14046.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Zilahy Károly: Magyar koszorúsok albuma. Írói élet- és jellemrajzok. Második jutányos kiadás. Bp., 1874, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél és a sarkaknál sérült, szakadt, kopottas állapotban.