13652.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
100 HUF
0,27 EUR, 0,29 USD
Collier, D. M. B.; Jacot, B. L.: Marconi, az éter varázslója. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kopottas, sérült egészvászonkötésben.