13627.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Friedrich Lorenz: A gépek hősei. Bp., 1937, Dante. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, ajándékozási bejegyzéssel.