13641.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Navratil Ákos: Közgazdaságtani és pénzügytani jegyzetek. Bp. 1906. Politzer. (1) 797p. A címlap a 416. oldal után kötve. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon védőkötés, szép állapotban.