13574.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászonkötésben, gerince enyhén sérült.