13651.
267. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kissé kopottas kiadói egészvászon-kötésben.