10216. 267. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női portré. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 14×20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván