10166. 267. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Kovács Géza (1938-) : Szülői ház (Székelyszentkirály), 1974, linómetszet, jelzett, papír, üvegezett keretben, 24,5x33cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván