10168. 267. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 200 HUF 3,24 EUR, 3,53 USD
0 HUF
Kozma jelzéssel: Pár népviseletben. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 24×17 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor