10206. 267. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 200 HUF 5,95 EUR, 6,47 USD
0 HUF
Nemes jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 11×18 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván