10370. 267. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
20 000 HUF 54,05 EUR, 58,82 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Merengő. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 63×52 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván