10360. 267. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Piros tetős ház. Olaj, karton, keretben, 15×29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : sass_melinda