10353. 267. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Udvari beszélgetés. Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, jelzett, 25x19 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván