10366. 267. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 11,5×7,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván