10240. 267. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF 10,81 EUR, 11,76 USD
0 HUF
Rákosdi Jakál Dénes: Erdő részlet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben 40×28 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg