10260. 267. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 200 HUF
0 HUF
Scultéty Éva (1917-2001):Virágcsendélet, rézkarc, papír, jelzett,üvegezett keretben, 28x38cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván