Spányi jelzéssel: Folyóparti fák. Olaj, farost, üvegezett antik keretb... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/267/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Spanyi-jelzessel-Folyoparti-fak-Olaj-farost-uvegezett-antik-keretben-23x20-cm~II1336763
1336763
10269
267
Beschreibung: Spányi jelzéssel: Folyóparti fák. Olaj, farost, üvegezett antik keretben, 23x20 cm.
: vörös_iván