10276. 267. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF 16,22 EUR, 17,65 USD
0 HUF
Szász Endre (1926-2003): Turbános férfi. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 7,5×11,5 cm