10300. 267. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 000 HUF 2,70 EUR, 2,94 USD
0 HUF
Tihanyi jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 18×28 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván