19001. 267. Gelaufene Fernauktion Juwelen
6 000 HUF 16,22 EUR, 17,65 USD
0 HUF
Kereszt alakú ezüst (Ag.) medál, aranyozott, kő berakással, jelzett, 4×2 cm, bruttó 1,4 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván