Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 359
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1323060
13886
267
Ur György: Lili, regény az életből. Bp., 1929, Színházi Élet. 140 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
1327764
13887
267
Rácz György. Kétágú síp. Bp., 1942, Globus Ny. 1942. 29 p. Kiadói sérült papírkötésben. Dedikált példány! Ritka!
1322862
13888
267
Szép Ernő: A Hortobágy. Mühlbeck Károly rajzaival.
Bp., 1930, Singer és Wolfner. 222 p. Kiadói papírkötésben. A címlapon pecsét, a hátsó táblán ázásnyom. 1322838
13889
267
1327452
13890
267
1324191
13891
267
1327475
13892
267
Vas Gereben: Tekintetetes urak és kisebb elbeszélések. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.
1322873
13893
267
Kosztolányi Dezső: Felebarátaim (Kosztolányi Dezső hátrahagyott művei IX.) Sajtó alá rendezte Illyés Gyula. Bp., 1943, Nyugat. Kiadói félvászonkötésben. 1323392
13894
267
1323362
13895
267
1324424
13896
267
Hatvany Lajos: Ady a kortársak közt. - Ady Endre levelei és levelek Ady Endréhez. Bp., 1927, Genius. 255 p. Korabeli félvászonkötésben.
1230523
13897
267
Egri Viktor: Égő föld. Bp., 1937, Rózsavölgyi. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. A címlapon lévő dedikáció szövegét levakarták, csak a szerző neve olvasható.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF