Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Első kötet. Budán, 1834. M. Kir. Egyetem betűivel. 250 p.
Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben.
Moly Tamás: Az utolsó pillanatban. Vörösbegy újabb kalandjai, I. köt. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiváló állapotban
Werner Schelle: Hajsza egy gázálarc után, ford. Urai Dezső. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban