https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 359
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
569026
13983
267
0
100
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Hekler Antal: Az újkor művészete, Bp., 1931-33 Magyar Könyvbarátok kiadása, illusztrált, kiadói vászonkötésben 848113
13984
267
0
100
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Kiel, Elfriede: A szeretet nagy szentje Árpádházi Erzsébet. Bp., 1970, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1241357
13985
267
0
6000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1936. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben, jó állapotban. /
With interesting writings, in half linen binding, in good condition.
Das Lot is nicht erreichbar
935473
13986
267
0
800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Schirilla György: Egy távfutó vallomásai. Bp., 1986, Sportpropaganda Vállalat. A szerző által dedikálva. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
897306
13987
267
0
1600
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Bertlan Imre: Vasútépítés. II. kötet.
Bp. 1911. Nagel. 256 l. Építő munkavezetők könyvtára. Kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban 848047
13988
267
0
100
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Román György: Várkastély a hegytetőn. Dedikált! Bp., 1967, Magvető. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
816344
13989
267
0
2200
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Ágai Adolf: Por és hamu. Barátim s jó embereim emlékezete. Bp., 1892, Athenaeum. Bordázott gerincű félbőr kötés, gerincnél szakadt, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1295240
13990
267
0
6000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
A Petőfi Könyvtár öt kötete: Petőfi Sándor és lyrai költészetünk; Petőfi élete; Az elzárt mennyország; Petőfi napjai a magyar irodalomban 1842-1849; Petőfi a világirodalomban. Bp., 1908-1911, Kunossy, Szilágyi és társa Könyvkiadóvállalat. Díszes, szecessziós, festett vászonkötésben, példányonként változó, többnyire viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1295911
13991
267
0
4800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Tóth Kálmán összes költeményei. Bev. Endrődi Sándor. 1-2. köt. Bp., 1902, Lampel. Kissé kopott, díszes, szecessziós vászonkötésben, a címlapok sérültek, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1025609
13992
267
0
1600
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Nyirő József: Havasok könyve. Budapest, 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1146015
13993
267
0
1800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Sipos Bella: Mackó Marci kalandjai. Bukarest, é.n., Ifjúsági Könyvkiadó. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Az első pár oldal félig elvált.
Das Lot is nicht erreichbar
1139334
13994
267
0
1000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Max Dauthendey: a Biva tó nyolc orcája. Bp., é.n., Fővárosi Könyvkiadó Rt. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse