https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 359
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
972181
14055
267
0
100
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Vidéky Emil dr.: Fogaskerekek fogainak gyártása. Második rész. Bp., 1912, Pátria. Sok illusztrációval. Félvászon kötésben. 1291845
14056
267
0
2400
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Baloghy Mária: Lányok könyve. Bp., é.n., Athenaeum. Benedek Kata 190 rajzával. 274 p. Kiadói illusztrált félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1296981
14057
267
0
4400
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Budapesti Ujságírók Egyesülete Almanachja 1912. Bp. 1912, Nyugat. 368 p. A kötést és az előzéklapokat Kozma Lajos rajzolta. Aranyozott kiadói, szecessziós egészvászon-kötésben. A kötetben többek között Ady Endre, Csáth Géza, Kaffka Margit, Móricz Zsigmond, Karinthy Frigyes, Kosztolányi Dezső és Krúdy Gyula művei találhatók. Kopottas-foltos, nedvességtől kifakult egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1291414
14058
267
0
1200
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
W. La Varre: Kincsvadászat Dél-Amerikában. Bp., é.n., Dr. Szabó (Légrády) 219 p. Kiadói félvászonkötésben. Gerincén apró sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1290698
14059
267
0
1200
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Nordau Miksa: Konvencionális Hazugságok modern kulturéletünkben. Ford. Doktor Sándor. Bp. 1913, Politzer. 390 p. A kiadói papírborító hiányzik, a címlap alsó sarka hiányos. A gerincén ragasztócsíkkal rögzítve.
Das Lot is nicht erreichbar
1288735
14060
267
0
1000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászonkötésben, kissé szakadt borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1289054
14061
267
0
1800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Dormándi László (szerk.): Kis enciklopédia - A tudományok és művészetek összefoglalása. Bp., é.n., Pantheon. 710 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1289091
14062
267
0
3600
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Franz Blei: Die Sitten des Rokoko. München, 1921, Müller. XVI+453 p. 36 t. Kiadói sérült félbőrkötésben. / Half-leather bound, brittled, damaged full gilt spine.
Das Lot is nicht erreichbar
1239285
14063
267
0
20000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Révai Nagy lexikona I-XXI. kötet, pótkötettel Teljes!, 1992-es hasonmás kiadás, egészvászon borítóban, szép állapotban!
Das Lot is nicht erreichbar
1245860
14064
267
0
4000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Móricz Zsigmond művei. 8 kötet együtt. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, változó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1243114
14065
267
0
1200
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Völgyesi Ferenc: Üzenet az ideges embereknek! Idegesség, hipnózis, önfegyelem. 3. átdolgozott bővített kiadás. Bp., 1947. Athenaeum. 439 p. Korabeli félvászonkötésben. A címlapon tulajdonosi bejegyzés.
Das Lot is nicht erreichbar
1242314
14066
267
0
1400
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Árnyékrajzolatok. Rajzolta Kazinczy Ferenc maga' kezével 1784-1814. Bp., 1928, Könyvbarátok Szövetsége. Korabeli félvászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse