https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 133
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1322977
13626
267
0
1200
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
Weninger Antal: Szellem és egészség. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott félvászonkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1327589
13627
267
0
1200
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
Friedrich Lorenz: A gépek hősei. Bp., 1937, Dante. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1327864
13628
267
0
1000
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
H. W. Van Loon: Az emberiség története. Bp., 1931., Dante kiadás. 479 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban. A gerinc felső része hiányos.
Das Lot is nicht erreichbar
1242979
13630
267
0
1200
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
Raoul France: A növények élete. Bp., 1942, Dante. Kiadói, kissé sérült félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1245026
13631
267
0
4000
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
Kovács János: Fejezetek a 150 éves Ganz-gyár történetéből Bp., 1994, S&W Nyomda. Kiadói, a gerincén foltos egészvászon-kötésben. Az előzéklap felső része hiányos. 1244157
13632
267
0
2000
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
Szvesnyikov: Az üveg titka. Győry Miklós rajzaival. Bp. 1948. Szikra. 191 p. Kiadói papírkötésben, kopottas gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1244981
13633
267
0
1200
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
Leo Graetz: Kurzer Abriss der Elektrizität. Stuttgart, 1906, Veralg von J. Engelhorn. 194 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1240714
13634
267
0
1200
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
Dr. Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. A Magyar Chemiai Folyóirat IX. és X-ik évfolyamának melléklete. Bp., 1904, Kir. Magy. Tud Egy. Nyomda. Korabeli félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1139760
13635
267
0
3000
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
Gattefosse (R.M.): Nouveaux parfums synthetiques. Paris, 1927, Desforges Girardot. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1178548
13636
267
0
9000
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
A műveltség útja c, sorozat 5 kötete, Társasdalom, Élővilág és a történelmi kötetek, Aranyozott félbőr kötésben, egy részük kissé vagy jobban hibás, de van nagyon jó állapotú is.
Das Lot is nicht erreichbar
1179919
13637
267
0
7000
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
Vuk Mihály dr.: az élelmiszerek chemiai technológiája. 79 képpel. Bp., 1927, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
967674
13638
267
0
6000
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
Neufert, Ernst prof.: Bau-Entwurfslehre. Handbuch für den Baufachmann, Bauherrn, Lehrenden und Lernenden 271 Tafeln mit 3600 Zeichnungen. Berlin, 1941, Bauwelt-Verlag. Tulajdonosi pecséttel ill., jegyzettekkel. Kiadói félvászon kötésben. Gerinc sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse