https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 133
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
992016
13639
267
0
800
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
Kepes Ernő: Történelmi materializmus. Darwinizmus, Kantizmus Budapest, 1907, Deutsch Zsigmond. Félvászon kötésben újrakötve, kissé viseltes gerinc.
Das Lot is nicht erreichbar
1131224
13640
267
0
1000
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
Weninger Vince: Politikai számtan. Harmadik kiadás. Bp., 1875, Athenaeum. Félvászon kötés, kis hibával, egy két lap foltos
Das Lot is nicht erreichbar
1131030
13641
267
0
5000
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
Navratil Ákos: Közgazdaságtani és pénzügytani jegyzetek.
Bp. 1906. Politzer. (1) 797p. A címlap a 416. oldal után kötve. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon védőkötés, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1241025
13642
267
0
1400
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
Vitorlázórepülők tankönyve. Szerkeszti Gulyás Ferenc, Szőts Tibor. Bp., é.n., Magyar Honvédelmi Szövetség Repülési Osztálya. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1240990
13643
267
0
1600
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
Csonka Sándor: Kőbánya közúti közlekedésének története. Bp., 1987, X. ker Tanács VB. Kiadói egészvászon-kötésben. 1247445
13644
267
0
1000
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
Országos Építésügyi Szabályzat. IV. kötet. Építési előírások. Bp., 1961, É.M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecséttel
Das Lot is nicht erreichbar
1248061
13645
267
0
1200
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
A műveltség könyvtára - A művézet könyve I. Bp., 1909, Athenaeum. Kiadói dombornyomott vászonkötésben, a gerincén kisebb sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1246437
13646
267
0
1800
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
Czappán Szilárd: Távíró és távbeszélő vonalépítés : tankönyv a posta vonalfelvigyázói tanfolyam hallgatói részére. Tankönyv és ábrafüzet. Bp., 1951, KPM Jegyzetsokszorosító. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1288780
13647
267
0
1800
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
Raoul Francé: Összehasonlító biológia. Fordította Lambrecht Kálmán. 90 képpel. Bp., é.n., Athenaeum. 244 p.Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1263228
13648
267
0
14000
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
Georg Freyherrn von Vega: Vorlesungern über die Mathematik. II. Wien, 1803. Trattner. 663p. 16 kihajtható táblával. Korabeli, evált borítójú egészbőr kötésben. / In damaged full leather binding with 16 fold out tables
Das Lot is nicht erreichbar
1263332
13649
267
0
800
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
Hettner Alfréd: A leíró földrajz alapvonalai. I. Európa, 247 szövegközti képpel. Budapest, 1925, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Elvált gerincű kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1240029
13650
267
0
800
Books: Science and technology
Andere Sammelgebiete
Dr. Fritz Kahn: Nemi életünk. Bp., é.n., Attika. 380 p. Kiadói kissé sérült félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse