Heltai Jenő: A néma levente - Vígjáték három felvonásban. 3. kiadás. Bp., 1936, Athenaeum, 166 p. Fáy Dezső képeivel. Kiadói félvászonkötésben, a gerinc pótolt. A szerző, illetve az 1936-os színházi bemutatón játszó színészek aláírásával.
Kovács Lajos: Gábor Áron. Egy hős arcvonásai. Kolozsvár, 1943, Erdélyi Szépmíves Céh. Kissé piszkos egészvászon kötés, címlap hiányzik, egyébként jó állapotban.
Grósz Lajos: A természet köréből. Népszerű olvasmányok a nagy közönség, a serdülő ifjúság és női olvasók számára. Budapest, 1896, Franklin-Társulat. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
Tulipánkert. 48 nemzeti dal és magyar gondolat. Összegyűjtötte Endrei Zalán. Bp., 1906, Globus Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói festett, egészvászon kötés, kopottas állapotban.