16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Hederich, Benjamin: Promtuarium Latinitatis probatae et exercitatae, oder vollständigstes deutsch-lateinisches lexicon... 3. köt. Leipzig, 1777, Gleditschens Handlung. Aranyozott gerincű, kopottas bőrkötésben, egyébként jó állapotban.