Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 107

13154.

Rufpreis:
2 000 HUF
Thallóczy Lajos dr.: Jajca (Bánság, vár és város) története. Budapest, 1915, Hornyánszky Viktor kiadása. Reprint kiadás. Kiadói karton kötésben
13155.

Rufpreis:
3 000 HUF
Cholnoky Jenő: Kőrösi Csoma Sándor. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói vászonkötésben.
13156.

Rufpreis:
1 600 HUF
13157.

Rufpreis:
2 000 HUF
Staud Géza: Pestről Budára. Bp., [1943], Béta Irodalmi Rt. A szerző által dedikált példány! Félvászon kötésben, jó állapotban.
13158.

Rufpreis:
3 000 HUF
Ida Hurst: Világjáró gépírókisasszony. Bp., 1937, Dante. Kiadói papírkötésben.
13159.

Rufpreis:
1 200 HUF
13160.

Rufpreis:
1 000 HUF
A. E. Johann: Bolyongások New-Yorktól Alaszkáig. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. 256 oldal. Fordította: Nyíreő Éva. 19 fekete-fehér képpel, és 2 térképpel illusztrálva. Jó állapotban. A gerince foltos, kopottas.
13161.

Rufpreis:
1 000 HUF
Arthur Heye: Nyugat peremén. Ismeretlen világok. Bp., Athenaeum, é.n. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, 239 oldal. Fordította: Dr. Vass Péter. 23 fekete-fehér képpel illusztrálva. A könyv gerince foltos, kopottas.
13162.

Rufpreis:
1 000 HUF
Herbert Tichy: Alaszka, Észak paradicsoma. Fordította: Konkoly Kálmán. Tizenhat képtáblával. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban. Az elülső szennylapon ajándékozási sorok és rajz, a gerince alul megfakult, a sarkai kopottak, a lapszélek itt-ott foltosak.
13163.

Rufpreis:
1 000 HUF
Harwood Steele: Canada sarki tájain. Ismeretlen világok. Budapest, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.T., É.N. Vászon kötés, 294 oldal. 24x16 cm. Fordította Halász Gyula. 18 egész fekete-fehér képpel, 3 térképpel illusztrálva. Jó állapotban. A gerince kopottas, a lapszélek itt-ott foltosak.
13164.

Rufpreis:
1 000 HUF
Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. (Benne kísérő tanulmány füzet: Csatári Dániel: Orbán Balázs eszméi.) Reprint kiadás! Budapest, 1984, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, szakadozott kiadói védőborítóval.
13165.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF