Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1284160
13154
269
Books: Travelling, cities
1342894
13155
269
Books: Travelling, cities
Thallóczy Lajos dr.: Jajca (Bánság, vár és város) története. Budapest, 1915, Hornyánszky Viktor kiadása. Reprint kiadás. Kiadói karton kötésben 1342906
13156
269
Books: Travelling, cities
Cholnoky Jenő: Kőrösi Csoma Sándor. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói vászonkötésben. 1336640
13157
269
Books: Travelling, cities
1336945
13158
269
Books: Travelling, cities
Staud Géza: Pestről Budára. Bp., [1943], Béta Irodalmi Rt. A szerző által dedikált példány! Félvászon kötésben, jó állapotban.
1338122
13159
269
Books: Travelling, cities
Ida Hurst: Világjáró gépírókisasszony. Bp., 1937, Dante. Kiadói papírkötésben.
1341497
13160
269
Books: Travelling, cities
1352898
13161
269
Books: Travelling, cities
A. E. Johann: Bolyongások New-Yorktól Alaszkáig. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. 256 oldal. Fordította: Nyíreő Éva. 19 fekete-fehér képpel, és 2 térképpel illusztrálva. Jó állapotban. A gerince foltos, kopottas.
1352881
13162
269
Books: Travelling, cities
Arthur Heye: Nyugat peremén. Ismeretlen világok. Bp., Athenaeum, é.n. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, 239 oldal. Fordította: Dr. Vass Péter. 23 fekete-fehér képpel illusztrálva.
A könyv gerince foltos, kopottas.
1352820
13163
269
Books: Travelling, cities
Herbert Tichy: Alaszka, Észak paradicsoma. Fordította: Konkoly Kálmán. Tizenhat képtáblával. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban. Az elülső szennylapon ajándékozási sorok és rajz, a gerince alul megfakult, a sarkai kopottak, a lapszélek itt-ott foltosak.
1352844
13164
269
Books: Travelling, cities
Harwood Steele: Canada sarki tájain. Ismeretlen világok. Budapest, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.T., É.N. Vászon kötés, 294 oldal. 24x16 cm. Fordította Halász Gyula. 18 egész fekete-fehér képpel, 3 térképpel illusztrálva. Jó állapotban. A gerince kopottas, a lapszélek itt-ott foltosak.
1357076
13165
269
Books: Travelling, cities
Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. (Benne kísérő tanulmány füzet: Csatári Dániel: Orbán Balázs eszméi.) Reprint kiadás! Budapest, 1984, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, szakadozott kiadói védőborítóval.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF