https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 331
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1240738
13801
269
0
1800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Mécs László: Üveglegenda. Versek.
Bp., 1930, Athenaeum. 133 p. Első kiadás. Korabeli egészvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1107449
13802
269
0
3000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Erdős Renée - János tanítvány Evangéliumi színjáték három felvonásban. Gyoma, 1911. Kner Izidor. 125 p. Kiadói papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1207178
13803
269
0
1200
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Illyés Gyula összegyüjtött versei. Budapest, 1940. Nyugat. 460 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1324469
13804
269
0
1000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Filippo Eredia: A légkör titkai. Bp. é. n. Franklin. Kiadói félvászonkötésben, hiányos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1323060
13805
269
0
1200
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Ur György: Lili, regény az életből. Bp., 1929, Színházi Élet. 140 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1338111
13806
269
0
1200
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Babits Mihály: A gólyakalifa. Bp., é.n., Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben. 1327654
13807
269
0
3000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Gellért Lajos: Elajándékozott évek. Bp., 1943, Biró. 1 t. 188 p. Divéky József fametszetű illusztrációival. 1000 számozottból a 622. sz. példány. Kiadói nedvességtől hullámos papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1324310
13808
269
0
3000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
A magyar muzsika hőskora és jelene történelmi képekben sok képpel, rajzzal és kótapéldával.. Szerk. dr. Batizi László. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné kiadása. 401 p. Kiadói aranyozott félvászonkötésben, a borítótáblán Beck Ö. Fülöp hármasplakettjével.
Das Lot is nicht erreichbar
1291977
13809
269
0
1800
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Surányi Miklós: Noé bárkája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner. VI+269 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1323612
13810
269
0
2000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Fehér könyv. A magyar köztársaság és demokrácia elleni összeesküvés okmányai. Bp., 1947, Magyar Tájékoztatásügyi Minisztérium. 153 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1322914
13811
269
0
2000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Móricz Zsigmond: Mese a zöld füvön. Elbeszélések.
Bp., 1915, Athenaeum. 186 p. Későbbi félvászon kötésben. Első kiadás!
Das Lot is nicht erreichbar
1323095
13812
269
0
1000
Books: Other rarities
Andere Sammelgebiete
Fodor József: Jelenések évei. Versek. Bp., 1940, Almanach. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse