Gombos Albin: A Grönlandi Titok II. A Lángban álló Adrián. (Hájas Muki, A legfiatalabb tengerészkapitány). Budapest, 1928, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon borító, 175 oldal.
Közepes állapotú: A borítója kopottas, foltos. A könyvben pár lap meglazult
Hubay Miklós: Tüzet viszek. Budapest, 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Foltos egészvászon borító, 483 p. A kiadói papírborítója hiányzik. A könyvet a szerző dedikálta Jovánovics Miklósnak, aki az Élet és Irodalom főszerkesztője, majd a Magvető Könyvkiadó igazgatója volt.
Chamisso, [Adalbert von]: Peter Schlemihl különös története. [Bp.], Magyar Helikon, 1961. Kisméretű könyv, 284. sz. sorszámozott példány, készült 1100 példányban. Félműbőr kötésben, jó állapotban.
Zilahy Károly: Magyar koszorúsok albuma. Írói élet- és jellemrajzok. Második jutányos kiadás. Bp., 1874, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél és a sarkaknál sérült, szakadt, kopottas állapotban.
Tisza Etelka: Nagy és dicső emberek történetei. I. rész. Budapest, é.n., Légrády. Szecessziós, kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas gerinccel, elszíneződött fedőborítóval.