Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 331

Gombos Albin: A Grönlandi Titok II. A Lángban álló Adrián. (Hájas Muki, A legfiatalabb tengerészkapitány). Budapest, 1928, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon borító, 175 oldal.  Közepes állapotú: A borítója kopottas, foltos. A könyvben pár lap meglazult
13837.

Rufpreis:
1 000 HUF
13838.

Rufpreis:
1 000 HUF
Hubay Miklós: Tüzet viszek. Budapest, 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Foltos egészvászon borító, 483 p. A kiadói papírborítója hiányzik. A könyvet a szerző dedikálta Jovánovics Miklósnak, aki az Élet és Irodalom főszerkesztője, majd a Magvető Könyvkiadó igazgatója volt.
13839.

Rufpreis:
2 000 HUF
Jász Géza: Az én könyvem: Társadalmi lexikon. Bp., 1927. Adorján testvérek
13840.

Rufpreis:
1 000 HUF
13841.

Rufpreis:
1 000 HUF
13842.

Rufpreis:
1 000 HUF
Olasz népmesék Italo Calvino feldolgozásában. Vál.: Telegdi Polgár István. [Bp.], Magyar Helikon, 1961. Kisméretű könyv, 84. sz. sorszámozott példány, készült 900 példányban. Félműbőr kötésben, jó állapotban.
13843.

Rufpreis:
1 000 HUF
Chamisso, [Adalbert von]: Peter Schlemihl különös története. [Bp.], Magyar Helikon, 1961. Kisméretű könyv, 284. sz. sorszámozott példány, készült 1100 példányban. Félműbőr kötésben, jó állapotban.
13844.

Rufpreis:
1 000 HUF
Verne, Jules: A névtelen család. Bp., 1959, Móra Ferenc Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13845.

Rufpreis:
800 HUF
13846.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
13847.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
13848.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF