Tompa Mihály versei. I.-V. kötet (Komplett!) Pesten, 1858. Heckenast Gusztáv. 1. Dalok. Románczok. 231p. és T. acélmetszetű portréja. 2. Dalok. Románczok. VIII. 248 l. 3. Regék. VI. 224 l. 4. Népregék. 2 sztl. lev. 221 l. 1 sztl. lev. 5. Beszélyek. Balladák. 214 l. 1 sztl. lev.
Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel. Jó állapotban
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. és II. sorozat, I. sorozat: 1-12. füzet (Teljes); II. sorozat, 1-12. füzet. (1. és 10. hiányzik)
Gyoma, 1921-1922. Kner Izidor ny. Folio. Félvászon kötésben, egyik gerinc kissé szakadt, egy kötet kissé vízfoltos, egyébként jó állapotban.
Csak 600 pld.!
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. sorozat, I. sorozat: 1-12. füzet (Teljes).
A 12. kötet kötése elvált, egyébként a többi jó állapotban. Kissé kopott fűzős borítékban
Jókai Mór összes művei Nemzeti díszkiadás 100 kötetben. 86 kötet a sorozatból. Bp., 1894-1907. Festett egészvászon kötésben, kb 10 kötet kivételével szép állapotban. 10 köteten kisebb-nagyobb hibák. Egységes, szép sorozat.