13808.
269. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
A magyar muzsika hőskora és jelene történelmi képekben sok képpel, rajzzal és kótapéldával.. Szerk. dr. Batizi László. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné kiadása. 401 p. Kiadói aranyozott félvászonkötésben, a borítótáblán Beck Ö. Fülöp hármasplakettjével.