13893.
269. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
6 000 HUF
25
Dr. Márki Sándor (szerk.): Mátyás király emlékkönyv. Kolozsvári szobrának leleplezése alkalmára. Budapest, 1902, Athenaeum. Aranyozott, színes egészvászon kötésben, 316 p. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal, térképpel. Az előzéklapon ajándékozási sorokkal. Szép állapotban.