13896.
269. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
6 000 HUF
15
Falk Miksa és Dux Adolf: Koronázási-emlékkönyv. 1867. Junius 8. Természet után rajzolt 20 illustráczióval Kolarz, Kriehuber, Katzler és Jankótól. Pesten, 1867, Deutsch testvérek. 20 kőnyomatos táblával Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Megviselt állapotban