13822.
269. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 000 HUF
Jókai Mór: A magyar nemzet története regényes rajzokban I-II. Negyedik kiadás.Tizenhét képpel. Budapest, 1884, Franklin-Társulat. Kopottas kiadói egészvászon borítóban, márványozott lapélekkel, aranyozott feliratokkal, 375+319 p.