13917.
269. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Kováts József: Emberek útra kelnek. Bp., é.n., Stádium. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.